Logo
07:00 - 14:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. NABÍZENÉ PRODUKTY
  3. Vodovodní materiál
Vodovodní materiál

Na výstavbu vodovodních řádů se používá nejen potrubí z PVC / polyvinylchloridu/ ale v poslední době též materiál PEHD 100 / polyethylen /nebo materiál PEHD 100RC. Životnost těchto materiálů je 60 i více let !

Potrubí je standartně dodáváno v tyčích délek 6, 12 m a nebo ve 100 m kotoučích do DN 110. Je vyráběno v hladkém provedení nebo v provedení vícevrstvém (s ochranným pláštěm).

Sortiment potrubí doplňuje široká nabídka PVC tvarovek a PEHD tvarovek: kolena plastová, kolena litinová, odbočky plastové nebo litinové, uzavírací armatury firem HAWLE,ARMATURY GROUP a dalších.

Na přípojky k rodinným domům od hlavního vodovodního řádu používá s oblibou potrubí RPe 32 x 4,4 na tlak 10 atm. Jedná se o klasické ohebné potrubí používané desetiletí.

Spojování trubek

  1. Mechanickými spojkami, které mohou být plastové nebo kovové. Výhodou je různá kombinace materiálů.
  1. Svařování na tupo, polyfúzně nebo za pomocí elektrotvarovek. Při svařování je nutné dodržet zásady platné pro svařování. Nelze svařovat navzájem polyetylen a polypropylen.

Potrubí PE100-RC - homogenní potrubí po celém průřezu z materiálu PE100-RC černé barvy. Může se obsypávat zeminou bez kamínků.

Potrubí PE100 RC-TECH -je určeno na pokládku do otevřených výkopu bez pískového obsypu. Dvě neoddělitelně spojené vrstvy zaručují odolnost proti mechanickému opotřebení. Barva je na vrchní straně modrá / vodovodní / nebo hnědá /kanalizační /a na vnitřní straně černá.

Potrubí PVC tlakové. Dodáváno jako 6m tyče

 

 

 

 

PE-HD potrubí. Dodáváno v 6m tyčích, nebo 100 m návinech.

 

 

 

 

PE potrubí ve 100 m návinech. Dodáváno v různých tlakových           řadách, průměrech a provedení.

 

 

 

Logo
Vomaplast s.r.o.
Houzar Jan
07:00 - 14:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz