Logo
07:00 - 14:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
Historie

Jihlavská firma Vomaplast s.r.o. se již od roku 2005 zabývá prodejem kanalizačního a vodovodního materiálu pro vnější rozvody, včetně přípojek. Dodáváme kompletní sortiment nejpoužívanějších druhů potrubí, tvarovek a příslušenství.

Hlavním naším sortimentem jsou nejen plastová potrubí na kanalizaci nebo vodovody, ale v našem sortimentu jsou i betonové skruže, odvodňovací žlaby, samonosné jímky na vodu, septiky dvoukomorové, vodoměrné šachty,vsakovací jímky, poklopy z betonu, litiny nebo kompozitu, litinové mříže...

Nabízíme prodej kanalizačního a vodovodního materiálu pro domácnosti, živnostníky a firmy. Vypracování cenově výhodných nabídek. Akční ceny s dopravou zdarma.

Kupkanalizaci - kanalizační potrubí může být vyrobeno z několika druhů různých materiálů. PVC , Polyprophylenu /PP/nebo Polyethylenu /PE/. PVC je dnes nejvíce používaný materiál na kanalizační přípojky k rodinnému domu.Tento typ plastových trubek nabízí neuvěřitelnou odolnost, snadnou instalaci a nízké výrobní náklady. Životnost plastové kanalizace může být až 60 let. Kanalizace z plastu nebyla vždy standardní volbou pro výstavbu kanalizace. Před lety byla nejpoužívanějším materiálem kamenina , nebo betonové potrubí. Docházelo však k praskání, drcení, při špatné a neodborné montáži též k prorůstání kořenů do kanalizace. Další používanou variantou bylo litinové kanalizační potrubí, nehledě na její náchylnost ke korozi. K její montáži bylo zapotřebí značné síly a časové náročnosti. V důsledku těchto hodnocení se nyní stalo plastové potrubí hojně používanou variantou při budování kanalizačního potrubí - kup kanalizaci.

Náš prodejní sklad firmy VOMAPLAST s.r.o. v Jihlavě v ulici Strojírenská uspokojí Vaše požadavky při budování kanalizace nejen od rodinných domů, ale i celých ulic.

Naši pracovníci Vám nejen ochotně poradí, ale samozřejmostí je i možnost vrácení nepoužitého zboží.

Pokud nemáte možnost odvozu Vámi požadovaného zboží, zajistíme Vám jeho dodání přímo k Vám !

Logo
Vomaplast s.r.o.
Houzar Jan
07:00 - 14:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz