Logo
07:00 - 14:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
23.09.2022
Změna otevírací doby
!!! 28.9.2022 - 30.9.2022  zavřeno   číst celé
01.04.2022
!!!!!! POZOR ZMĚNA CEN !!!!!!!!!
Vzhledem k nepředvídatelnému vývoji cen, neplatí některé ceny uvedené na E-shopu. Objednávku můžete zaslat a my Vám obratem pošleme aktuální nabídku.... číst celé
17.07.2020
EET
Informace pro zákazníky: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. NABÍZENÉ PRODUKTY
  3. Jímky, septiky, vsakovací boxy
Jímky, Septiky, Vsakování

Jímky - slouží z zachytávání povrchové vody nebo splašků z pozemku, nebo budovy. Vyrábí se betonové nebo plastové. Pokud slouží na zachytávání dešťové vody, je možné tuto vodu dále použít třeba na zalévání. Pokud slouží k zachytávání splašků, je nutné jímku pravidelně vyvážet.

Septiky - slouží k zachytávání splašků z budov. Vyrábí se většinou dvoukomorové. Předčištěná voda na odtoku se vypouští do vodoteče, nebo retenčních nádrží. Nejpoužívanější variantou je plastový dvoukomorový septik samonosný.

Vsakování -Nová technologie vsakování řeší problém se vsakováním dešťové vody v místě srážek a nezahlcování hlavního kanalizačního řádu (možnost volby menšího průměru kanalizačního potrubí) a snižuje poplatky za odvod dešťových vod z vlastních pozemků.
Základní funkcí systémů je likvidace dešťové vody ze zpevněných ploch, střechy velkých průmyslových, obchodních a sportovních objektů, ale i střechy rodinných domů, zpevněné plochy komunikací, parkovišť. Používají se různé tipy a sestavy, většinou v plastovém provedení.

Nespornou výhodou plastových variant je jejich snadné montáž stavebníkem, bez použití těžké stavební mechanizace.


Logo
Vomaplast s.r.o.
Houzar Jan
07:00 - 14:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz