Logo
07:00 - 14:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. NABÍZENÉ PRODUKTY
  3. Jímky, septiky, vsakovací boxy
Jímky, Septiky, Vsakování

Jímky - slouží z zachytávání povrchové vody nebo splašků z pozemku, nebo budovy. Vyrábí se betonové nebo plastové. Pokud slouží na zachytávání dešťové vody, je možné tuto vodu dále použít třeba na zalévání. Pokud slouží k zachytávání splašků, je nutné jímku pravidelně vyvážet.

Septiky - slouží k zachytávání splašků z budov. Vyrábí se většinou dvoukomorové. Předčištěná voda na odtoku se vypouští do vodoteče, nebo retenčních nádrží. Nejpoužívanější variantou je plastový dvoukomorový septik samonosný.

Vsakování -Nová technologie vsakování řeší problém se vsakováním dešťové vody v místě srážek a nezahlcování hlavního kanalizačního řádu (možnost volby menšího průměru kanalizačního potrubí) a snižuje poplatky za odvod dešťových vod z vlastních pozemků.
Základní funkcí systémů je likvidace dešťové vody ze zpevněných ploch, střechy velkých průmyslových, obchodních a sportovních objektů, ale i střechy rodinných domů, zpevněné plochy komunikací, parkovišť. Používají se různé tipy a sestavy, většinou v plastovém provedení.

Nespornou výhodou plastových variant je jejich snadné montáž stavebníkem, bez použití těžké stavební mechanizace.


Logo
Vomaplast s.r.o.
Houzar Jan
07:00 - 14:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz